Sport


Nejmar: Jam fans i Kristianos

Nejmar dhe Mesi janë duke mahnitur botën së bashku, por me deklaratën e tij braziliani duket se mund të krisë marrëdhënien me shokun e tij të skuadrës. Pavarësisht se e vlerëson atë, si një nga…


Barcelona me pesë mungesa ndaj Arsenalit

Luis Enrique ka zgjedhur ekipin me të cilin do të luaj kundër Arsenalit në kuadër të Ligës së Kampionëve. Trajneri i Barcelonës ka publikuar emrat e lojtarëve të ftuar për ndeshjen ndaj Arsenalit, e cila…


Benitez: Për dy vjet, Bale më i miri në botë

Ish-bosi i Real Madridit, Rafa Benitez, ka lëvduar Gareth Bale. Ai thotë se nëse lojtari do të ketë hapësirën e duhur, mund të bëhet më i miri. “kurrë nuk kam pasur problem me Bale. Ai…


Hiding e konfirmon: Do ta lë Çelsin

Trajneri holandez i Çelsit, Gus Hidin ka pranuar se do të tërhiqet nga skuadra londineze në fund të sezonit. Lajmin e konfirmojnë mediat britanike para ndeshjes mes Çelsit dhe Mançester Sitit. Trajneri 69-vjeçar mori drejtimin…

United 60 milionë euro për Felipe Anderson

Fantazisti i Lazios, Felipe Anderson, ka tërhequr interesim të madh të shumë klubeve evropiane e më së shumti të Manchester United. Djajtë e kuq janë të gatshëm të shpenzojnë për sulmuesin lacial 60 milionë euro…By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close