Shperndaje në Facebook.

Super eksperimenti social: 100.000$ në loje, nëse merrni paratë një vajzë e vogel vdes nëse nuk i merni ajo jeton (Video)

Nje super eksperiment social eshte bere nga disa te rinj te cilet kane dhene nje mesazh teper te forte njerezve.

Nje telefonate anonime i detyron disa njerez te rastesishem te ndjekin instruksionet dhe me pas atyre ju kerkohet te bejne zgjedhjen.

Parate ose jeten e vajzes se vogel e cila eshte rrembyer eshte ajo qe duhet te zgjedhin te zgjedhurit nga telefonata anonime.

Gjithmone parate jane tunduese por ndonjehere jeta eshte me e vlefshme se ato por cfare kane zgjedhur te bejne njerezit.

Video do te tregoje se si ka shkuar ky eksperiment social i cili eshte bere tejet viral ne rrjetet sociale.

Shperndaje në Facebook.

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close