Shperndaje në Facebook.

VIP-at shqiptare që kanë të njëjtën moshë

Ditëlindja dhe mosha e VIP-ave si shqiptarë edhe të huaj, përgjithësisht dihet e në shumë raste harrohet. Nëse do t’i krahasonim këto femra shqiptare me “shoqet” e tyre të të njëjtës moshë, të cilat nuk janë personazhe publikë, patjetër që do të gjenim diferenca të mëdha.

Imazhi është një pjesë shumë e rëndësishme e të gjithë personazheve të ekranit, ndaj pamja e tyre është përherë e kuruar.

Por a e dinit se këto vajza më poshtë kanë të njëjtën moshë?

Marina Vjollca, Rita Ora dhe Samanta Karavella – 27 vjeçe

Alketa Vejsiu dhe Aurela Hoxha – 34 vjeçe

Luana Vjollca dhe Olta Boka – 26 vjeçe

Sara Hoxha dhe Enca Haxhia – 22 vjeçe

Dua Lipa dhe Oriola Marashi – 22 vjeçe

Lori Hoxha, Sara Kapo dhe Xhensila Myrtezaj – 24 vjeçe

Amarda Toska dhe Soni Malaj – 36 vjeçe

Nora Istrefi dhe Miriam Cani – 32 vjeçe

Liberta Spahiu, Çiljeta dhe Genta Ismajli – 33 vjeçe

Beatrix Ramosaj dhe Era Istrefi – 23 vjeçe

Leonora Jakupi dhe Adelina Ismajli – 39 vjeçe

Valbona Selimllari dhe Mira Konçi – 45 vjeçe

Julka Gramo dhe Bleona Qereti – 38 vjeçe

Adelina Tahiri dhe Dhurata Dora – 25 vjeçe

Shperndaje në Facebook.

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close