Shperndaje në Facebook.

VIP-at shqiptarë para se të rregullonin dhëmbët

Hej goca dhe çuna, dhëmbët e bukur janë gjysma e bukurisë!

Kështu që mos u mendoni dy herë kur ju duhet të shpenzoni për buzëqeshjen tuaj.

Të famshmit janë ata që duhet të kenë një paraqitje të kuruar fizike, kështu që mjaft prej tyre i kanë “vendosur paratë në gojë”, duke ndryshuar krejtësisht.

Gjithnjë e më shumë VIP-a u nënshtrohen ndërhyrjeve për zbukurimin e buzëqeshjes së tyre dhe ja cilët janë disa prej tyre.

Ju sjellim më poshtë galerinë:

Marina Vjollca

Edi Rama

Viola Spiro

Eneda Tarifa

Luana Vjollca

Besart Kallaku

Greta Koçi

Armina Mevlani

Shperndaje në Facebook.

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close