Shperndaje në Facebook.

Vjen njoftimi më i fundit nga vetëdorëzimi i Agron Xhafajt në Itali, mbërrin me avion në fshehtësi të plotë dhe…

Ka zgjedhur te mbaje te informuar publikun si gjithmone per cdo ceshtje, edhe per Agron Xhafajn dhe vetedorezimin e tij ne Itali, ish kryeministri Sali Berisha.

Vetem pak caste pasi doli ne media letra publike e Agron Xhafajt, vellait te ministrit te Brendshem, ish-kryeministri Sali Berisha ka shkruar se ai tashme eshte nisur me avion ne Itali, forcerisht, me nje operacion top sekret.

Ne nje reagim te dyte te mevonshem, po ashtu ne rrjetet sociale, Berisha thote se sipas informacioneve qe i kane derguar, me te mberritur ne aeroportin e Romes, Agron Xhafa eshte marre nga nje mikrobuz i policise italiane.

Postimi i dyte i Berishes:

Baroni i droges Agron Xhafa pritet ne aeroportin e Romes nga policia Italiane! sb

Pershendetje Dr, sapo mbrriten ne aeroportin e Romes me avionin e nisur ne ora 04:00 te mengjesit, Agron Xhafa i shoqeruar nga dy oficere te policise shqiptare me te zbritur ne aeroport e moren me nje mikrobuz te veçant police italiane!”

Shperndaje në Facebook.

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close