Shperndaje në Facebook.

Xhensila Myrtezaj është shtatzënë! Zbulohet gjinia e foshnjës

Janë përfolur prej kohësh se do të bëhen prindër, por as Xhensila Myrtezaj dhe as Bes Kallaku nuk janë prononcuar publikisht.

Megjithatë, dikush duket se ka zbuluar sekretin e tyre, pasi burime të sigurta pranë çiftit kanë treguar se Xhensila është disa muajshe shtatëzënë.

Ajo dhe aktori i humorit, Bes Kallaku, celebruan dashurinë e tyre në martesë më 1 shtator të vitit të kaluar, ndërsa ndodheshin prej vitesh në një lidhje.

Por tanimë Xhensila Myrtezaj duket se do të bëhet nënë dhe pret fëmijën e saj të parë me aktorin.

Burimet tregojnë për “Iconstyle.al” se bukuroshja ndodhet në muajin e pestë të shtatzënisë.

Madje është zbuluar edhe gjinia e foshnjës: Xhensila dhe Besi janë në pritje të një vajze.

Si ka lindur historia e Xhensilës dhe Besit?

Shkëndija e parë ka qenë në vitin 2010 kur Xhensila, 17 vjeçe po ecte në rrugë me nënën dhe Besi e kishte spikatur teksa bënte xhiro me makinë.

Duke rrëfyer momentin që e pa, Xhensila shprehet se:

Ka qenë rastësi. Nuk thonë kot, rastësia mbret i botës.

Unë kam qenë me mamin. Ai na ka ndaluar duke i thënë mamit tim që ke një vajzë shumë të bukur dhe ia lumturoftë Zoti. Mami im si një dashamirëse e madhe tij e mirëpriti komplimentin, madje i tha se, edhe vajza e saj (dmth unë) është artiste.

Aty Besit iu kujtova dhe e bëri lidhjen.

Nga ai çast e mbrapa nuk ndaloi së kërkuari për mua, deri sa më gjeti e më bëri për vete. Kështu nisi një lidhje dashurie shumë e lumtur. Falenderoj Zotin që na bashkoi rrugët e fatit.”

Shperndaje në Facebook.

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close