Shperndaje në Facebook.

Zbret nga mali dhe sulmon banorët, derri egër vdes burrin në vend

Këto janë pamjet e tmerrshme kur një derr i egër, pasi ka hyrë në fshat ka sulmuar banorët.
Ngjarja e frikshme është regjistruar në Indi dhe në videon e realizuar, fshatarët mundohen ta largojnë me lopatë, por pa rezultat.
Pas disa minutash, ndërhyri policia duke vrarë derrin, nga sulmi i të cilit burri vdiq dhe gruaja pësoi lëndime të rënda.
Video është publikuar në rrjetet sociale dhe është bërë mjaft virale.

Shperndaje në Facebook.

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close